DANIŞMANLIK & HİZMET ALANLARIMIZ

GLOBAL İŞ &PROJE GELİŞTİRME YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

Tuncay AKYOL, şirketleri bünyesinde  tüm çalışmaları yapılmış ve hayata geçirilmesi beklenen iş ve projelere yatırım yapılabilmesinin yanısıra , tüm ithalatçı ve ihracatçı firmaların sahip olduğu, geliştirilmesi arzu edilen ve finansman ihtiyacı duyulan tüm projelerinde destek vererek gelişmelerini sağlamaktadır.

Tuncay AKYOL, sektör ve ürün fark etmeksizin firmalarla görüşerek, yeni iş potansiyelleri geliştirip, bu projelerin hayata geçmesinde kazan kazandır mantığı ile iş paylaşımı yapmaktadır.

Tuncay AKYOL, uluslararası çalışma profilini geliştirmek ve uluslararası arenada olmak isteyen tüm ithalatçı ve ihracatçı firmalara, yeni iş alanlarına yatırım yapmak ve yeni projeler geliştirme konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.Düşüncenizdeki uluslararası iş profili ne olursa olsun, uluslararası pazarlarda olmak ve finansman yapısı daha kuvvetli iş ortaklıkları oluşturabilmek için doğru adrestesiniz.

Uluslararası seviyede profesyonel iş alanlarına yatırım yapmak, yeni iş fırsatları ve yeni iş ortaklıkları oluşturmak konusunda en doğru çalışma için tuncay.akyol@tuncayakyol.com‘dan iletişime geçebilirsiniz.

İTHALAT SATIN ALMA YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

Tuncay AKYOL, dünyanın çeşitli merkezlerinde bulunan ofisleri ve kontakları vasıtasıyla en uygun ürüne en optimum fiyatla ulaşma altyapısını 20 yıllık iş tecrübesi ile oluştırmuştur. İthalatçı firmaların bulunduğu pazar dünyanın neresi olursa olsun, talep edilen ürün en uygun şartlarla tedarik edilmektedir.

Tedarik sırasındaki, tüm ülke mevzuatları  ve gerekli ithalat prosedürleri göz önünde bulundurularak ürünler kapı teslim firmalara teslim edilir.Bu teslimat öncesinde, tüm maliyet analizleri yapılarak rapor halinde firma bilgilendirilerek sipariş aşamasına firma onayından sonra geçilir.

Tuncay AKYOL, iş ortakları ve irtibat ofisleri bu bağlamda Amerika, Dubai, Çin ve Benelux gibi merkezlerde satın almalar yaparak  lojistik, sevkiyat ve tüm ticari faaliyetleri organize etmektedir.

Tuncay AKYOL, Sağlık,medikal, Anne bebek ürünleri başta olmak üzere birçok asıl sektörde çalışmalarını sürdürerek, dünya genelindeki tüm  ithalatçı firmaların istekleri doğrultusunda üretici firmaları yönlendirmekte distribütörlük oluşumu için tüm altyapıyı oluşturmaktadır.

İHRACAT PAZARLAMA VE YÖNETİMİ DANIŞMANLIĞI

Tuncay AKYOL, uluslararası pazarlarda sahip olduğu geniş bilgi birikimi ve altyapısını, OEM üretim yapan veya kendi markalarını oluşturmuş üretici firmaların ürünlerini tüm dünyaya pazarlayarak, olmak istenilen tüm pazarlarda gerekli stratejileri oluşturarak, gerekli kontakları sağlayarak en verimli şekilde paylaşmaktadır.

Tuncay AKYOL, temsilci ofisleri vasıtasıyla gerekli satış pazarlama organizassyonlarını oluşturularak, üretici firmaların en verimli şekilde ürünlerini pazarlara tanıtması sağlamaktadır.

E-Toptan satış, toptan satış organizasyonu,
E-pazarlama,
Kapıdan kapıya pazarlama,
TV’den  pazarlama,
Zincir mağazalar, perakende zincirleri satış ve pazarlama, özellikle üretici firmalar için kullanılan pazarlama yöntemleridir. İhracat, İhracat pazarlama ve tüm pazarlama organizasyonlarınız için ülke farketmeksizin tuncay.akyol@tuncayakyol.com‘dan iletişime geçebilirsiniz.

SERBEST BÖLGELER VE YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Tuncay AKYOL,  özellikle vergi avantajı sağlayan ve uluslararası ticaret ulaşımı için en uygun bölgeler ve avantajları, ayrıca bu bölgelerde şirket kurarak yatırım yapmak isteyen tüm firmalara, anahtar teslim danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Tuncay AKYOL, firma kurulum prosedürleri, muhasebesel altyapı ve ülke hukuku açısında tüm işlemler konusunda destek vererek, en optimum masraflarla max. verim alınacak firma altyapısı sağlayarak , ülke fark etmeksizin gerekli şirket oluşum gerçekleştirip yönetimine hazır hale getirmektedir.

Serbest bölgelere yatırım danışmanlığı konusunda tuncay.akyol@tuncayakyol.com‘dan iletişime geçebilirsiniz.

ÜRETİM YÖNETİMİ DANIŞMANLIĞI 

Günümüzde uluslararası ticaret arenasında, düzenlenmesi en zor işlerden biriside üretim yönetimidir..

Uluslararası kalite normlarında ürün üretimi, en uygun hammaddenin kullanılması, bu hammaddenin en uygun tedariki konusunda yönlendirmeler, üretim sırasında tüm testlerin ve kontrollerin yapılması, yükleme öncesindeki tüm testlerin yapılması ve yükleme onayının verilmesi, üretim yapan fabrikanın en doğru şekilde yönlendirilmesi ve zamanlamanın en optimum seviyede yapılması, bu bağlamda tüm ihracatçı ve ithalatçı firmaların, hakiki anlamda ihtiyaç duyduğu hizmetlerdir..

Tuncay AKYOL, Çin ve Türkiye başta olmak üzere, üretim ve işçilik maliyetlerinin düşük olduğu pazarlarda tam donanımlı gerekli yapılanmamızı yaparak, belirlediği teknik özellikler ve özel markalarla ürün ürettirmek isteyen tüm firmalara en doğru üretim yönetim hizmetini sunmaktadır.

Tuncay AKYOL, özellikle Çin de bulunan  iş ortaklıkları ve  temsilci ofisinde  çalışan mühendis danışmanları ile  gerekli tüm çalışmaları teknik anlamda en doğru şekilde yaparak, sizlere en uygun zamanda an doğru ürün üretimini tasarlayarak  bulunduğunuz pazarlarda hızlanmanızı sağlamaktadır…

Uzakdoğu’nun yanı sıra, Türkiye de bu konuda çalışılan tedarikçi üreticilerin bulunduğu pilot bir pazardır..Burada da işler aynı şekilde mühendis –teknik danışmanlar aracılığı ile yapılmaktadır..

Üretim yönetimi konusunda  destek almak için lütfen tuncay.akyol@tuncayakyol.com’dan iletişime geçiniz.