HomeGeneltuncayakyol.com/Global Yatırım Portalı

tuncayakyol.com/Global Yatırım Portalı

İnterkron danışmanlık dış ticaret olarak Dünyaya yatırım kösemizle sizlere Diş ticaret, uluslararası proje yönetimi ve Global yatırım konularında profesyonel danışmanlık hizmeti sunduğumuzu daha önceki dönemlerde paylaşmıştık.
Dünyaya yatırım köşemizi bundan böyle tüm takipçilerimiz, tuncayakyol.com interaktif ticaret ve bilgi paylaşım portalımızdan takip edebilecekler .
tuncayakyol.com ise devam eden ve ilerdeki oluşabilecek tüm  tuncayakyol projelerinin aynı çatı altında toplandığı interaktif ticaret, bilgi ve sosyal paylaşım platformudur.

tuncayakyol.com  dünya üzerinde çeşitli sektörlerde birçok kobi, kurumsal firma ve girişimciler tarafından aktif takip edilmekte ve tüm takipçilerine birbiri ile iletişime geçebilme, dünya üzerinde çeşitli bölgelerde yatırımlar yapabilme ve iş ortakları bulabilme konusunda ciddi fırsatlar sunmaktadır.

Uzun yıllara dayanan akademik bilgi, iş geliştirme becerisi ve tecrübemizi takipçilerimizle ppaylaşarak uluslararası yatırımları ve projeleri konusunda yönlendirip profesyonel bir danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.

Uluslararası alanlarda yeni iş imkanlarını oluşturabilmek, dünyanın bir cok ülkesi de sektör ve alan farketmeksizin yatırım yapabilmek, kendi projeleri için profesyonel yatirimcilara ulaşabilmek, yeni yatırimcilarla kendi ülkelerinde is ortaklıkları kurabilmek ve ortak is geliştirebilmek, ürün veya hizmetini tüm dünyaya pazarlayarak temsilcilikler oluşturabilmek için, tuncayakyol.com sizlerin ve tüm profesyonel iß dünyasının vazgeçilmez ticaret, bilgi ve sosyal paylaşım rehberiniz olacaktır .

Oluşumunda tecrübe sahibi olduğumuz bir çok alana yer vermeye çalıştığımız, sağlık, Dış  ticaret, Ekonomi ,iş dünyası, lojistik gibi belli başlı alanlarda uzman ve tecrübe sahibi yazarlarımizın makale ve özgün yazılarıyla bir cok konuda eksiklerinizi giderirken aklınızdaki tüm soruları interaktif olarak bize yönlendirebilecek ve dünyanin neresinde olursa olsun anında cevap bulma şansına sahip olucaksıniz .
tuncayakyol.com, gerek uluslararası is platformları ve gerek yatırim konusunda global anlamda keşif ve planlama rehberiniz olucaktır.Bize merak ettiğiniz her konuda  tuncay.akyol@tuncayakyol.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Previous post
Saç Dökülmesi ve Tedavi Yöntemleri Nelerdir ?
Next post
Fortfaiting nedir ? Fortfaiting ile Dış Ticaret Finansmanı

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir