Tuncay AKYOL, şirketleri bünyesinde tüm çalışmaları yapılmış ve hayata geçirilmesi beklenen iş ve projelere yatırım yapılabilmesinin yanısıra , tüm ithalatçı ve ihracatçı firmaların sahip olduğu, geliştirilmesi arzu edilen ve finansman ihtiyacı duyulan tüm projelerinde destek vererek gelişmelerini sağlamaktadır.

Tuncay AKYOL, sektör ve ürün fark etmeksizin firmalarla görüşerek, yeni iş potansiyelleri geliştirip, bu projelerin hayata geçmesinde kazan kazandır mantığı ile iş paylaşımı yapmaktadır.

Tuncay AKYOL, uluslararası çalışma profilini geliştirmek ve uluslararası arenada olmak isteyen tüm ithalatçı ve ihracatçı firmalara, yeni iş alanlarına yatırım yapmak ve yeni projeler geliştirme konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.Düşüncenizdeki uluslararası iş profili ne olursa olsun, uluslararası pazarlarda olmak ve finansman yapısı daha kuvvetli iş ortaklıkları oluşturabilmek için doğru adrestesiniz.

Uluslararası seviyede profesyonel iş alanlarına yatırım yapmak, yeni iş fırsatları ve yeni iş ortaklıkları oluşturmak konusunda en doğru çalışma için tuncay.akyol@tuncayakyol.com‘dan iletişime geçebilirsiniz.

https://en.gravatar.com/tuncay1453   Tuncay Akyol proje, global yatırım, uluslararası danışmanlık için  tüm sosyal medya linkleri ve sitelerine gravatar linkinden ulaşabilirsiniz .

project 2