Tuncay AKYOL, uluslararası pazarlarda sahip olduğu geniş bilgi birikimi ve altyapısını, OEM üretim yapan veya kendi markalarını oluşturmuş üretici firmaların ürünlerini tüm dünyaya pazarlayarak, olmak istenilen tüm pazarlarda gerekli stratejileri oluşturarak, gerekli kontakları sağlayarak en verimli şekilde paylaşmaktadır.

Tuncay AKYOL, temsilci ofisleri vasıtasıyla gerekli satış pazarlama organizassyonlarını oluşturularak, üretici firmaların en verimli şekilde ürünlerini pazarlara tanıtması sağlamaktadır.

E-Toptan satış, toptan satış organizasyonu,
E-pazarlama,
Kapıdan kapıya pazarlama,
TV’den pazarlama,
Zincir mağazalar, perakende zincirleri satış ve pazarlama, özellikle üretici firmalar için kullanılan pazarlama yöntemleridir.

Uluslararası seviyede profesyonel iş alanlarına yatırım yapmak, yeni iş fırsatları ve yeni iş ortaklıkları oluşturmak konusunda en doğru çalışma için tuncay.akyol@tuncayakyol.com‘dan iletişime geçebilirsiniz.

https://en.gravatar.com/tuncay1453   Tuncay Akyol proje, global yatırım, uluslararası danışmanlık için  tüm sosyal medya linkleri ve sitelerine gravatar linkinden ulaşabilirsiniz .

cine-ihracat-5