HomeGenelÜretim Yönetimi ne demektir ?

Üretim Yönetimi ne demektir ?

Günümüzde uluslararası ticaret arenasında, düzenlenmesi en zor işlerden biriside Üretim yönetimidir..

Uluslararası kalite normlarında ürün üretimi, en uygun hammaddenin kullanılması, bu hammaddenin en uygun tedariki konusunda yönlendirmeler, üretim sırasında tüm testlerin ve kontrollerin yapılması, yükleme öncesindeki tüm testlerin yapılması ve yükleme onayının verilmesi, üretim yapan fabrikanın en doğru şekilde yönlendirilmesi ve zamanlamanın en optimum seviyede yapılması, bu bağlamda tüm ihracatçı ve ithalatçı firmaların, hakiki anlamda ihtiyaç duyduğu hizmetlerdir..

Tuncay Akyol , Çin ve Türkiye başta olmak üzere, üretim ve işçilik maliyetlerinin düşük olduğu pazarlarda tam donanımlı gerekli yapılanmamızı yaparak, belirlediği teknik özellikler ve özel markalarla ürün ürettirmek isteyen tüm firmalara en doğru üretim yönetimi danışmanlık hizmetini sunmaktadır.

Özellikle Çin de bulunan temsilci ofisimizde çalışan mühendis danışmanlarımız, gerekli tüm çalışmaları teknik anlamda en doğru şekilde yaparak, sizlere en uygun zamanda an doğru ürün üretimini gerçekleştirerek bulunduğunuz pazarlarda hızlanmanızı sağlamaktadır…

Uzakdoğu’nun yanı sıra, Türkiye de bu konuda çalışılan tedarikçi üreticilerin bulunduğu pilot bir pazardır..Burada da işler aynı şekilde mühendis –teknik danışmanlar aracılığı ile yapılmaktadır..

Üretim yönetimi konusunda  destek almak için lütfen gerekli birimle irtibata  geçiniz. Danışmanlarımız size en kısa sürede döneceklerdir.

 

Previous post
İnternet Teknolojileri ve Dijital Pazarlama
Next post
Dış Ticaret Dünya Ülkeleri İçin Neden Önemlidir ?

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir